Тип волосся: тонке, ламке, фарбоване.
Дія:
• живлення
• зміцнення
Особливості складу:
• Кокосовая олія - має унікальний набір жирних кислот, завдяки яким наповнює структуру волосся, розгладжуючи і зміцнюючи його. Крім того, в кокосовій олії у великій кількості містяться вітаміни A, С і Е - натуральні антиоксиданти, які захищають волосся від зовнішніх факторів. Кокосове масло також має властивість рівномірно розподілятися по всьому волосу, утворюючи захисний шар, що перешкоджає його пошкодження під час розчісування і сушіння.
• Екстракт рисових висівок - містить велику кількість ненасичених жирних кислот, стеринів і токоферолів, які живлять волосся і зміцнюють його.
• Екстракт вівса - живить волосся по всій довжині і допомагає утримувати в ньому вологу.
Характеристики
Об `єм 110 мл
Склад Cocos Nucifera (Coconut) Оil, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Tocopherol, Rice (Oryza Sativa) Oil, Rosa Canina Fruit Extract, Oat (Avena sativa) Extract, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Essential Oil, Lavandula angustifolia (Lavender) Essential Oil, Peppermint (Mentha piperita) Leaf Essential Oil, Geranium Bourbon (Pelargonium Roseum Willd) Essential Oil
Спосіб використання Нанесіть невелику кількість маски на сухе волосся по всій довжині, уникаючи коренів. Залиште на 15-40 хвилин і змийте за допомогою шампуню. Рекомендуємо повторювати процедуру 1-2 раза в тиждень.
Протипоказання Протипоказання: Алергія або підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.
Спосіб і термін зберігання Термін зберігання: 6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в закритому вигляді в темному прохолодному місці.