Твердий шампунь PeNa містить 100% інгредієнтів натурального походження. Це безпечний, ефективний і економний продукт для здоровья шкіри голови та краси волосся.

Великою перевагою безводних шампунів є відсутність у складі засобу консервантів. Немає рідини - немає бактерій, немає бактерій - немає консервантів. Окремою перевагою є екологічність пакування, яка зберігає здоров'я нашої Планети.

Твердий шампунь можна також назвати концентратом, який при невеликому размилюванні дає достатню кількість піни для ефективного очищення. У складі бруска шампуню відсутній лаурилсульфат натрію, а в якості очищувальних пінних компонентів використовуються м'які ПАР, які отримують з кокосового масла.

Зелена глина - це незамінний компонент у догляді за проблемною жирною шкірою голови, схильної до появи лупи. Мінерали зеленої глини (залізо, цинк, магній, кальцій і срібло) ​​позитивно впливають на обмінні процеси в шкірі голови, допомагають регулювати роботу сальних залоз.

Екстракти лайма і розмарину покращують кровообіг шкіри голови, як результат стимулюють ріст волосся.

Характеристики
Об `єм 60 г
Склад Sodium Coco Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Caoline Green Clay, Tocopherol, Rosmarinus (Officinalis) Essential Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Essential Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.
Спосіб використання Намочити волосся теплою водою, спінити шампунь у долонях і нанести піну на волосся або провести шампунем по мокрому волоссю кілька разів та спінити. Помасажувати шкіру голови та змити теплою водою.
Протипоказання Алергія або підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.
Спосіб і термін зберігання Після використання твердого шампуню залишити його на відкритому повітрі і дочекайся, поки він просохнуте. Найзручніше зберігати твердий шампунь у звичайній мильниці. Зберігати 9 місяців від дати виготовлення. Зберігати при температурі +18-+24 С.