Бренд PeNa народився у 2014 році з бажання створювати якісну натуральну косметику. З ростом і дорослішанням компанії відбувалася поступова трансформація внутрішніх процесів виробництва, концептуальних підходів до управління компанією, продуктової лінійки, філософії та смислів бренду в цілому.Зараз PeNa - це більше ніж просто натуральна косметика.  

PeNa - це мистецтво любити і приймати природню себе.  

Ми - команда однодумців, які вірять, що поєднання внутрішньої гармонії і натурального догляду робить тебе красивою як зовні так і всередині.  

Ми переконалися на собі, що ментальне здоров'я + натуральна косметика = здоров'я та краса в цілому. Ця формула - путівник в нашій діяльності.  

Ми хочемо, щоб купуючи нашу косметику кожен відчував свою індивідуальність, природність і близькість до природи.

Наша косметика створена для здоров'я і краси шкіри та волосся і для того, щоб дарувати відчуття близькості і гармонії з природою та самим собою.  


Краса шкіри і волосся тісно пов'язана з красою всередині нас. Краса всередині для нас - це почуття щастя, спокою, гармонії, прийняття і любові. Тому ти часто побачиш в нашому блозі і на сторінках в соціальних мережах пости про ментальне здоров'я, психологію, йогу, медитації, нашу Планету і звичайно ж про наш улюблений провідник у світ щастя, краси і гармонії з собою - натуральну косметику PeNa.


Принципи і філософія PeNa


1.  Наша робота будується на принципі чесності і відкритості до оточуючих та самих себе.

2.  Ми ніколи не використовували, не використовуємо і не будемо використовувати інгредієнти, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини, тварині або Планеті.
3.  Своїм ім'ям ми гарантуємо якість продукції.
4.  Вся косметика PeNa зроблена з любов'ю та душею, тому що ми любимо і цінуємо свою роботу.


Ми сподіваємося, що асортимент нашого магазину тебе порадує, і ти знайдеш саме ту косметику, якою будеш користуватися із задоволенням! А ми завжди готові допомогти і відповісти на всі-всі питання.


Будь природньою собою з PeNa!